Kwiaty, nie tylko w polskiej kulturze, towarzyszą uroczystościom przy wielu okazjach, również tych smutnych i refleksyjnych takich, jak uroczystość ostatniego pożegnania. Aby odciążyć rodziny z konieczności poszukiwania kwiaciarni oraz samodzielnego transportowania wieńca lub wiązanki na cmentarz, Zakład Pogrzebowy Maciejka przejmuje na siebie odpowiedzialność za te zadania.

Kwiaty na pogrzeb

Dysponujemy własną kwiaciarnią w Zakopanem. Tam doświadczeni floryści wykonują wieńce lub wiązanki na planie koła, łezki lub serca. Realizujemy również zlecenia na bardziej nietypowe i oryginalne wieńce, które mogą przypominać logo, herb lub zostać stworzone w innej, nawet najbardziej nietypowej, formie. Wielu Klientów decyduje się na wybór wiązanek czy wieńców zawierających kwiaty szczególnie lubiane przez Zmarłego. To bardzo ważne, aby w tym szczególnym, smutnym dniu odpowiednio skomponowane bukiety pozwalały na przywołanie dobrych wspomnień o bliskiej osobie.

W naszych kompozycjach florystycznych wykorzystujemy wyłącznie świeże kwiaty, które są adekwatne do tej smutnej okoliczności, jaką jest ostatnie pożegnanie. Oferujemy również przewóz kwiatów do kaplicy oraz na cmentarz. Wszystkie wieńce i wiązanki mogą zostać zwieńczone okolicznościową wstęgą żałobną.

kwiaty na pogrzeb