Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
7 wpisów.
Jan Komornicki napisał/a 14 kwietnia 2022
Nie potrafię wyrazić podziwu dla profesjonalizmu i wielkiego serca jakie okazują w najtrudniejszych chwilach, jakie nas niestety spotykają: Szefowa i pracownicy "Maciejki" w Zakopanem. Oby takiej potrzeby nie było, ale jak będzie - z całego serca polecam.
Laura I. napisał/a 6 kwietnia 2022
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Maciejka. Ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach.
Tatiana Raczyńska- Żelazna napisał/a 19 lutego 2022
Bardzo profesjonalna pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pogrzebem mojej kochanej Mamy. Wsparcie, wyczucie, dyskrecja i wysoka kultura. Polecam wszystkim, którzy muszą się zmierzyć z odejściem bliskich. Jest to doświadczenie graniczne, na które nie można się przygotować .... dobrze, że można skorzystać z pomocy tak fachowej firmy. Dziękuję.
Kaczmarczyk napisał/a 16 lutego 2022
Bardzo ciężko znaleźć słowa w tak trudnej życiowej sytuacji zeby opisać profesjonalizm i empatię jaka nasza rodzina otrzymała od zakładu pogrzebowego Maciejka. W momencie gdy człowiek nie jest w stanie myśleć o absolutnie niczym, pani Ania wraz z mężem zadbali o każdy detal z ponad przeciętnym szacunkiem i troska o człowieka. Trudno by szukać lepszej usługi w tym mieście. Dziękujemy!
Sebastian napisał/a 1 lutego 2022
Firma Maciejka to zakład, który bardzo pomógł mi w najgorszym momencie mojego życia. Dziękuję za to, że w tym czasie zorganizowaliście pogrzeb mojej żony i przejęliście na siebie wszystkie formalności, aby mógł w tym czasie mógł skupić się na swojej żałobie i poukładać sobie to wszystko.
Waldemar M. napisał/a 7 stycznia 2022
Chciałbym podziękować firmie Maciejka za organizację pogrzebu 03.01.2022 roku. Pogrzeb mojej mamy został przeprowadzony z dużą godnością szacunkiem, a muzyka była ogromnie wzruszająca. Zakład Maciejka to firma z tradycjami, która podchodzi uczciwie do swoich klientów. Polecam.
Danuta napisał/a 12 grudnia 2021
Dziękuję zakładowi pogrzebowemu Maciejka za godną organizację uroczystości pogrzebowej mojego męża. Wasze wsparcie i pomoc wiele dla mnie znaczyło w tym trudnym czasie.