Dodaj opinię

 
 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
17 wpisów.
Eliza Mossakowska napisał/a 10 sierpnia 2023
Wasza empatia, troska i profesjonalizm w procesie organizacji ceremonii pogrzebowej i wszelkich formalności przyniosły nam ulgę i wsparcie w tym trudnym czasie. Państwa zaangażowanie pozwoliło nam dostosować ceremonię do naszych indywidualnych potrzeb i uczcić pamięć naszego ukochanego syna w piękny i godny sposób.
Kacper Woźniak napisał/a 6 czerwca 2023
Dziękujemy za waszą wyjątkową delikatność i szacunek, z jakim traktowaliście naszą rodzinę. Wasza obecność i wsparcie w trudnych chwilach były nieocenione i sprawiły, że czuliśmy się zrozumiani i otoczeni troską.
Sebastian Kaczmarek napisał/a 14 kwietnia 2023
Chciałbym wyrazić swoje najszczersze podziękowania dla Państwa i całego zespołu za profesjonalną i godną pochwały obsługę podczas trudnego czasu po śmierci mojego dziadka. Byliście dla mnie ogromnym wsparciem i pomocą we wszystkich kwestiach związanych z organizacją pogrzebu. Dzięki Państwu udało się zrealizować ostatnie życzenia mojego bliskiego w sposób, który oddaje mu należny szacunek i godność.
Małgorzata Jaworska napisał/a 16 stycznia 2023
Bardzo dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu zmarłej kuzynki Julii. Dzięki Państwa pomocy i zaangażowaniu, a przede wszystkim życzliwości i otwartości możliwe było sprawne przeprowadzenie niezbędnych formalności szpitalno-urzędowo-rozliczeniowych, w tym kremacji - co dla mnie byłoby trudne z uwagi na odległość ok 200 km oraz przypadający czas świąteczno-noworoczny. Dom Pogrzebowy Maciejka zasługuje na wysoką ocenę, za takt, wsparcie i sprawność w eleganckim, kompleksowym zorganizowaniu całej ceremonii pogrzebowej. W razie potrzeby, szczerze polecam skorzystanie z usług tego zakładu.
Karina.S napisał/a 2 stycznia 2023
Widać ogromne zaangażowanie ze strony zakładu, dzięki czemu pogrzeb przebiegł według naszych oczekiwań. Pełen profesjonalizm oraz takt, a przy tym bardzo przystępne ceny.
Emilia L napisał/a 30 listopada 2022
Ze wzruszeniem pożegnaliśmy mamę. Wszystko dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu.
Paulina napisał/a 26 października 2022
Serdecznie dziękujemy za pięknie zorganizowaną ceremonię, empatię i profesjonalizm. Wszystko na najwyższym poziomie.
Halina Kunicka z rodziną napisał/a 17 października 2022
Dom pogrzebowy Maciejka, organizował którąś z kolei ceremonię w naszej rodzinie, za każdym razem jest bardzo elegancko dlatego chcemy za to wszystko serdecznie podziękować.
Andrzej Źródłowski napisał/a 27 sierpnia 2022
Składam serdeczne podziękowanie całemu zespołowi firmy "Maciejka" za wzorcową, kompleksową obsługę pogrzebu mego Taty. Dziękuję za profesjonalizm, elastyczność oraz życzliwość jakiej doświadczyłem w tym trudnym dla naszej Rodziny momencie.
Waldemar napisał/a 17 sierpnia 2022
Bardzo dobra firma, pan Maciej dba o klientów i to widać na każdym kroku. Polecam
Jan Komornicki napisał/a 14 kwietnia 2022
Nie potrafię wyrazić podziwu dla profesjonalizmu i wielkiego serca jakie okazują w najtrudniejszych chwilach, jakie nas niestety spotykają: Szefowa i pracownicy "Maciejki" w Zakopanem. Oby takiej potrzeby nie było, ale jak będzie - z całego serca polecam.
Laura I. napisał/a 6 kwietnia 2022
Bardzo polecam zakład pogrzebowy Maciejka. Ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach.
Tatiana Raczyńska- Żelazna napisał/a 19 lutego 2022
Bardzo profesjonalna pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pogrzebem mojej kochanej Mamy. Wsparcie, wyczucie, dyskrecja i wysoka kultura. Polecam wszystkim, którzy muszą się zmierzyć z odejściem bliskich. Jest to doświadczenie graniczne, na które nie można się przygotować .... dobrze, że można skorzystać z pomocy tak fachowej firmy. Dziękuję.
Kaczmarczyk napisał/a 16 lutego 2022
Bardzo ciężko znaleźć słowa w tak trudnej życiowej sytuacji zeby opisać profesjonalizm i empatię jaka nasza rodzina otrzymała od zakładu pogrzebowego Maciejka. W momencie gdy człowiek nie jest w stanie myśleć o absolutnie niczym, pani Ania wraz z mężem zadbali o każdy detal z ponad przeciętnym szacunkiem i troska o człowieka. Trudno by szukać lepszej usługi w tym mieście. Dziękujemy!
Sebastian napisał/a 1 lutego 2022
Firma Maciejka to zakład, który bardzo pomógł mi w najgorszym momencie mojego życia. Dziękuję za to, że w tym czasie zorganizowaliście pogrzeb mojej żony i przejęliście na siebie wszystkie formalności, aby mógł w tym czasie mógł skupić się na swojej żałobie i poukładać sobie to wszystko.
Waldemar M. napisał/a 7 stycznia 2022
Chciałbym podziękować firmie Maciejka za organizację pogrzebu 03.01.2022 roku. Pogrzeb mojej mamy został przeprowadzony z dużą godnością szacunkiem, a muzyka była ogromnie wzruszająca. Zakład Maciejka to firma z tradycjami, która podchodzi uczciwie do swoich klientów. Polecam.
Danuta napisał/a 12 grudnia 2021
Dziękuję zakładowi pogrzebowemu Maciejka za godną organizację uroczystości pogrzebowej mojego męża. Wasze wsparcie i pomoc wiele dla mnie znaczyło w tym trudnym czasie.